Lotos narożnik funcja spania usb led producent na wymiar

3 299,00 zł
Brutto
Ilość

 

Interesuje cię inny kolor - zobacz wzornik

 

Zadzwoń i zapytaj tel. 500 712 447

 

produkcja i wysyłka do 28 dni

Nowoczesny naroznik Lotos    w nowoczesnym  stylu posiadający pojedyncze pikowania oraz ruchome zagłówki. Jego prosta forma sprawia, że idealnie będzie komponował się z każdym wnętrzem. Mebel poza praktyczną funkcją spania posiada  pojemniki na pościel oraz mechanizm ułatwiający rozkładanie. Narożnik stoi na  drewnianych nogach, które są doskonałym dodatkiem mebla, a Klient może dobrać ich kolor do innych elementów wnętrza.Tkaniny najwyższej jakości!

 W naszej ofercie odnajdziesz gamę tkanin standardowych, jak również tych łatwoczyszczących i z powłoką hydrofobową. Jeśli, któraś z nich przykuła twoją uwagę i chciałbyś ją zobaczyć na żywo, to jesteśmy otwarci na przesłanie do Ciebie bezpłatnych próbek wybranych tkanin. Narożnik Lotos  z funkcją spania i pojemnikiem - na wymiar usb led 

Szerokość: 275cm
Głębokość: 210 cm
Wysokość: 115 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Powierzchnia spania: 200 cm x 125 cm

Pianka T 30

Pianka o dużej gęstości (30 kg/m3). Twarda, bardzo sprężysta i wyjątkowo trwała. Trudno się odkształca i zapewnia wysoki komfort snu oraz posiada sprezyny bonelowe oraz sprezyne falistą .Funkcja spania wykonana na sprezynach bonelowych.

Pojemnik na pościel

W tym modelu dostępny jest duży pojemnik na pościel. Można go w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

Funkcja spania 

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość spanie zrobione w tej samej tkaninie co siedzisko.

lotos

Specyficzne kody