Kanapy i loże do barów i restauracji

Czasami oryginalny efekt osiąga się prostymi środkami. Odrobina materiału może całkowicie odmienić wyposażenie restauracji i uczynić wnętrze bardziej eleganckim lub przytulnym, aw obu przypadkach - wygodniejszym. W zależności od charakteru aranżacji lokalu i Państwa potrzeb meble tapicerowane będą wykonane z materiałów o określonej fakturze i właściwościach.

Całkowicie nowy projekt

Staramy się sprostać każdemu życzeniu naszych klientów. Jeśli nie chcesz odnawiać mebli barowych, skorzystaj z naszej pomocy w aranżacji wnętrza swojego lokalu. Wykonamy dla Państwa nowoczesne loże barowe, sofy, hokery, loże, krzesła, fotele i inne meble barowe, dostosowane do klimatu i stylu Państwa lokalu. Zapraszamy do kontaktu. W aranżacji wnętrz kluczową rolę odgrywa materiał, z którego są obite meble tapicerowane. W zależności od charakteru aranżacji warto zastosować różne rozwiązania.

Elegancka i stylowa restauracja

Jeśli meble tapicerowane mają być eleganckie, warto wybrać tapicerkę skórzaną. Co więcej, wyglądają elegancko, są również odporne na plamy i można je łatwo wyczyścić. To rozwiązanie spodoba się szczególnie alergikom uczulonym na sztuczne tkaniny. Jednak skóra ma też pewne wady - trzeba ją regularnie myć, a do tego jest stosunkowo droga. Elegancką alternatywą dla niej jest żakard, który prezentuje się naprawdę zjawiskowo, zwłaszcza jeśli jest ozdobiony fantazyjnym wzorem. Na uwagę zasługuje również welur. Materiał ten świetnie sprawdza się w eleganckich wnętrzach, a także w kawiarniach retro czy w stylu art deco i glamour. Należy jednak pamiętać, że czyszczenie tej tkaniny może nie być łatwe, zwłaszcza jeśli miejsce pozwala klientom odwiedzać zwierzęta.

Przytulne miejsce, świetny styl

Chcesz, aby wnętrze miało przytulną atmosferę? W takim przypadku warto rozważyć tkaniny flokowane. Są miękkie, a przez to wygodne. Dlatego doskonale sprawdzają się w miejscach, w których klienci chcą godzinami siedzieć popijając kawę i rozmawiając ze znajomymi. O ich wyborze przemawia również fakt, że nie noszą się łatwo i dają się łatwo wyczyścić. Alcantra zapewni również klientom komfort, który jest również przyjemny w dotyku.

Nowoczesna atmosfera

Wnętrza w stylu nowoczesnym będą dobrze wyglądać, jeśli zastosujesz meble tapicerowane do restauracji o prostych, geometrycznych kształtach. Ich tapicerka powinna być przede wszystkim pozbawiona fantazyjnych wzorów. Styl nowoczesny ceni funkcjonalne rozwiązania, dlatego szenil należy traktować jako materiał obiciowy. Jest bardzo odporny na ścieranie i rozdarcia. Poza tym bez problemu usuniesz z niej sierść i drobne włókna, co jest ważne w miejscach, do których możesz przyjechać ze zwierzętami. Mikrofibra będzie również praktycznym wyborem. Jest odporny na plamy i ma dużą trwałość.

Nasza oferta to również meble tapicerowane na zamówienie do restauracji czy też hotelu.