Czarny jest niewątpliwie jednym z najbardziej wszechstronnych kolorów, co oznacza, że ​​pasuje do prawie wszystkiego. Tak więc, jeśli chodzi o pomysły na czarną sofę do salonu, nie dziwi fakt, że jest duży wybór. Aby pomóc Ci podjąć decyzję, zebraliśmy pięć naszych ulubionych pomysłów na czarną sofę. Każdy z nich jest twórczo stylizowany i może być dostosowany do Twojego domu.

Designerska czarna sofa tapicerowana

designerska czarna sofa tapicerowana

Czarna sofa z aksamitną tapicerką to jeden z naszych ulubionych pomysłów na czarną sofę do salonu. Niewątpliwie efektowna i idealna do formalnych przestrzeni życiowych, sofa z czarnego aksamitu to wyrafinowany wybór. W połączeniu z jasnymi drewnianymi podłogami w jodełkę i naturalnym światłem wpadającym przez okno, ten wygląd nadaje nowoczesności tradycji. Zdecyduj się na akcenty ze szczotkowanego mosiądzu w całym pomieszczeniu, aby dodać odrobinę bogactwa.

Sofa COMFORT to nietuzinkowe połączenie meblowe które w swojej prostocie daje wiele możliwości. Solidna konstrukcja zbudowana z drewna oraz płyty meblowej, dzięki czemu jej szkielet jest bardzo wytrzymały. Dla wygody siedzenia zastosowane zostały sprężyny bonelowe , dzięki których sofa ta jest bardzo komfortowa i wytrzymała.Sofa jest z funkcją spania posiada również w środku materaca do spania sprężyny bonelowe co jest rzadko spotykane w innych modelach polecamy do codziennego spania.