Skórzane meble tworzą efektowny klimat w każdym pomieszczeniu Nie bez powodu luksusowe hotele i restauracje ozdabiają swoje lobby skórzanymi meblami.

Dobre skórzane meble emanują klasą, luksusem i dobrym smakiem. Niezależnie od tego, czy jest to nowoczesna biała włoska sofa, czy przytulny, zużyty fotel z brązowej skóry, skórzany mebel mówi, że znasz jakość, gdy ją widzisz. narożnik ze skóry Ale pod swoją seksowną powierzchnią zewnętrzną skóra jest mocnym, trwałym materiałem, który z wiekiem staje się coraz lepszy. Pasuje do prawie każdego stylu wystroju domu i zapewnia lata użytkowania. W odpowiednim ustawieniu nawet porysowana i porysowana skórzana sofa nadaje pomieszczeniu charakteru. Nic dziwnego, że meble skórzane są od zawsze ulubionymi.

Następnym razem, gdy będziesz myśleć o zakupie nowych mebli, weź pod uwagę te właściwości, które sprawiają, że skóra jest dobrym wyborem.

1) Skóra wygląda pięknie i wytrzymuje tapicerkę z tkaniny 4 do 1, co czyni ją doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi i prawie każdego innego. Meble skórzane z czasem stają się mocniejsze.

2) Kolory skóry zachowują bogactwo i jasność dzięki specjalnemu procesowi barwienia, więc nie ma potrzeby stosowania powłoki poliuretanowej. Ponieważ jest barwiony, kolor jest wchłaniany przez materiał.

3) Skóra jest łatwa do czyszczenia. Po prostu zetrzyj kurz i brud, odkurzaj od czasu do czasu i gotowe.

4) Skóra wita gości przytulnym komfortem, dając im znać, że mogą chwilę posiedzieć i odwiedzić.

5) Skóra „oddycha”, dzięki czemu szybko dostosowuje się do temperatury ciała i zapewnia natychmiastowy komfort.

6) Skóra dobrze się starzeje, z czasem staje się bardziej miękka i elastyczna. Jest również odporny na działanie promieni słonecznych i ciepła oraz nie pęka, nawet wzdłuż linii szwów.

7) Skóra staje się wygodniejsza z upływem czasu, dostosowując się do ciała.

meble ze skóry naturalnej