Fukcja spania w naszych sofach narożnych czy też inaczej narożnikach  - to u nas standard. Dlaczego sofa która i tak zajmuje tą samą przestrzeń nie miała by być sofą narożną z fukcją spania. 

Czy spanie na sofie narożnej z fukcją spania jest wygodne

Nasze sofy narożne, narożniki posiadają, po rozłozeniu pełnowymiarową powierzchnie spania i najczęściej jest:  200 x 130 cm lub 200 x 140 cm  - czyli jedna lub dwie osoby moga się całkowicie wygodnie przespać na takiej sofie. 

sofa narozna z fukcją spania

Jak szybko rozkłada się nasza sofa z fukcją spania 

Stosujemy szybkie i łatwe sposoby rozkładania naszych mebli - sof, narożników z funkcją spania. 

Atmosferę domu wyznaczają zawarte w nim meble. Sofy oraz narożniki czy też sofy narożne to mebel kotwiczny do każdego pomieszczenia, więc wybór odpowiedniego ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia pożądanego stylu. Kolekcja sof oraz narożników od meble-kalwaryjskie.pl jest zróżnicowana, dzięki czemu można wybrać sofę czy też narożnik pasujący do wystroju każdego domu. Dostępna jest szeroka gama kolorów i materiałów, więc niezależnie od tego, czy dom ma nowoczesny czy rustykalny design, będzie pasować do każdego domu. nasze narożniki oraz sofy są dostępne w różnych rozmiarach, od „małych” do małych mieszkań i małych przestrzeni po „duże”, umożliwiające wygodne wylegiwanie się w dużych pomieszczeniach. Sofy oraz narożniki z funkcją spania to idealne rozwiązanie dla osób, które przyjmują gości, ale nie mają sypialni gościnnej. Wszystkie sofy oraz narożniki z kolekcji mebli tapicerowanych meble-kalwaryjskie.pl są na tyle duże i wygodne, że można ich używać jako łóżka, mają wbudowane łóżka sypialne. Kolor sofy jest integralną częścią określania kolorystyki pomieszczenia. Jeśli sofa pasuje do koloru ściany, pomaga to zachować ogólny klimat przestrzeni. Jednak wybranie kontrastującego koloru z reszty pomieszczenia może dodać odrobinę koloru i punkt skupienia do pomieszczenia.