W Meble Kalwaryjskie wiemy, że nie ma nic lepszego niż posiadanie wygodnej sofy w dzień i wygodnego rozkładanego łóżka w nocy. Rozkładane sofy oferują wygodne i przytulne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny do oglądania telewizji lub jako uniwersalny mebel w domowym biurze i pokoju gościnnym.

Jeśli szukasz wygodnego rozkładanego miejsca do spania do swojego domu, nie szukaj dalej. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór rozkładanych sof w różnych rozmiarach, wykonanych z różnych tkanin. Niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnej, jednoosobowej sofy, czy czegoś bardziej przestronnego, aby pomieścić dodatkowych gości; znajdziesz futony pasujące do istniejących mebli i odważne, stylowe opcje, które będą szykownym dodatkiem do Twojego domu.

Mamy jedne z najlepszych ofert na rozkładane sofy w Polsce, a dzięki gwarancji najniższej ceny na pewno znajdziesz idealną dla swojej przestrzeni i budżetu! Nasza szeroka gama rozkładanych sof oferuje style dopasowane do każdego gustu i budżetu. Zbudowane z myślą o trwałości, znajdziesz różne rozmiary, takie jak 2 i 3-osobowe, z szybkim i łatwym mechanizmem składania, zapewniającym bezproblemowe ścielenie łóżka.