ŁATWE CZYSZCZENIE WODĄ

Włókna już na etapie produkcji, pokrywane są specjalnymi molekułami, które chronią tkaninę przed wnikaniem zabrudzeń. Dzięki temu, wszelkie plamy szybko i sprawnie poddają się procesowi czyszczenia.

UTRUDNIONE WCHŁANIANIE PŁYNÓW

Technologia polegająca na pokryciu tkaniny specjalną hydrofobową powłoką, która skutecznie utrudnia wchłanianie rozlanych płynów, pozostawiając ich krople na powierzchni materiału.

PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM

Produkty z tej grupy poddane zostały specjalistycznym testom laboratoryjnym sprawdzającym odporność na zaciągnięcia pod wpływem drapania. Charakteryzują się wyższą wytrzymałością oraz łatwym czyszczeniem.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Tkanina posiada w składzie naturalne włókna. Wprowadzając ją do wnętrza, tworzymy przytulną i harmonijną przestrzeń, zbliżającą nas do natury.

TRUDNOPALNOŚĆ

Technologia zwiększająca bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Tkanina spełnia ściśle określone normy trudnopalności, dzięki czemu minimalizuje rozprzestrzenianie się ognia.

WOLNE OD ALERGENÓW

Tkaniny Magic Home spełniają wysokie standardy jakości, potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Oznacza to, że są przyjazne dla skóry i zdrowia człowieka, spełniają wymagania humanoekologiczne i są wolne od substancji szkodliwych.

zalety materiałów