

Fotel do salonu LENI został zaprojektowany z myślą o wymagających klientach. Wyposażony jest w funkcje RELAX, żeby jeszcze się odprężyć. Luksusowy wygląd sprawia, że mebel zaprasza do skorzystania z odpoczynku. Co więcej, staranne i solidne wykonanie pozwala na maksymalny wypoczynek. Ponadto jego design idealnie wpasuje się do każdego wnętrza.
Sterowanie manualne polega na zwolnieniu standardowego mechanizmu, który automatycznie podnosi podnóżek. Aby się położyć należy plecami odepchnąć oparcie i fotel rozłoży się nawet do pozycji leżącej. Odchylenie reguluje się siłą nacisku. Dodatkowo jest bujany z opcją blokady, a także obraca się o 360°.
Przy podniesieniu się oparcie samoczynnie wróci do pozycji wyjściowej, a żeby schować podnóżek wystarczy energicznie nacisnąć go nogami.FOTEL wykonany w tkaninie .
Przede wszystkim wysoka jakość zastosowanych materiałów daje pewność wieloletniej trwałości i komfortowego użytkowania.
Wymiary:
Fotel z funkcją relaksu sterowany manualnie polega na zwolnieniu standardowego mechanizmu, który automatycznie podnosi podnóżek. Aby się położyć należy plecami odepchnąć oparcie i fotel rozłoży się nawet do pozycji leżącej. Odchylenie reguluje się siłą nacisku.
Posiada możliwość obrotu o 360° oraz bujania z możliwością zablokowania, co pozwoli na idealne dopasowanie do użytkownika, w zależności od jego preferencji. Obrót nie ma blokady.
Przy podniesieniu się oparcie samoczynnie wróci do pozycji wyjściowej, a żeby schować podnóżek wystarczy energicznie nacisnąć go nogami.
TERMIN REALIZACJI DO 6 TYGODNI